ProcessMaker SIIA'dan En iyi Dijital Süreç Otomasyon Çözümü Ödülünü Kazandı
ProcessMaker SIIA'dan En iyi Dijital Süreç Otomasyon Çözümü Ödülünü Kazandı

ProcessMaker SIIA’dan En iyi Dijital Süreç Otomasyon Çözümü Ödülünü Kazandı

ProcessMaker SIIA’dan En İyi Dijital Süreç Otomasyon Çözümü Ödülünü Kazandı! ProcessMaker Prestijli Endüstri Tanınırlığı Kazandı.

Durham, NC, 18 Mayıs 2020 (GLOBE NEWSWIRE) – Düşük kodlu iş akışı otomasyon yazılımında lider olan ProcessMaker, yıllık SIIA CODiE Ödülleri kapsamında 2020’nin en iyi Dijital Süreç Otomasyonu Çözümü seçildi. Prestijli CODiE Ödülleri, ülke çapında ve dünya çapında en yenilikçi iş teknolojisi ürünlerini üreten şirketleri tanıyor.

“ProcessMaker’daki tüm ekip, ProcessMaker‘ı bugünkü haline getirmek için çok çaba harcadı ve bu kazanç bu çabanın önemli bir yansıması. Dünyanın dört bir yanındaki tüm ProcessMaker ekibi adına tanınırlıktan dolayı büyük onur duyuyoruz, ”diyor ProcessMaker CEO‘su Brian Reale.

Bu son tanıma, ProcessMaker’ın yakın zamanda kazandığı ve G2 Crowd‘un 2020’nin En İyi Yazılım Ürünleri arasında adlandırılması, bulut bilişimde yenilik için 2019 Stratus Cloud Ödülü kazanması ve iş süreçleri yönetiminde 2020 kurumsal lider olması da dahil olmak üzere gittikçe artan bir ödül listesine eklendi. (BPM) tarafından G2. ProcessMaker’ın düşük kodlu BPM ve iş akışı otomasyon platformu tüm dünyada yaygın olarak kullanılmaktadır ve bankacılık ve yüksek öğrenimde dikey çözümler sunmaktadır.

SIIA Başkanı Jeff Joseph, “Bu 2020 Business Technology CODiE Ödülü kazanan kazanan grubunu tebrik ediyoruz” dedi. “Bu deneme süreleri, daha önce hiç olmadığı kadar yenilikçi teknolojilerin önemini vurguladı. Bugün onurlandırdığımız ürünler ve hizmetler bizi meslektaşlarımızla ve müşterilerimizle buluşturuyor, iş uygulamalarının ilerlemesini sağlıyor, verilerden yeni bilgiler sağlıyor ve yeni işler ve pazar fırsatları yaratıyor. Yüksek etkili, sonuç odaklı yeniliğin en iyisini temsil ediyorlar.”

Yazılım ve dijital içerik endüstrileri için ana ticaret birliği olan Yazılım ve Bilgi Endüstrisi Birliği (SIIA), COVi-19 salgını ışığında, bugün daha önce yapılan bir çevrimiçi kazanan duyurusu sırasında CODiE kazananlarının tam listesini açıkladı.

SIIA CODiE Ödülleri, sektörün tek hakemli ödül programıdır. Tüm adayların ilk tur incelemesi, analistler, medya, blogcular, bankacılar ve yatırımcılar dahil olmak üzere önemli endüstri uzmanlığına sahip yazılım ve iş teknolojisi uzmanları tarafından gerçekleştirilir. Uzman hakem değerlendirmesinden alınan puanlar finalistleri belirler. SIIA üyeleri daha sonra finalist ürünlere oy verir ve her iki turdan alınan puanlar kazananları seçmek için tablo haline getirilir.

En iyi Genel İş Teknolojisi Ürünü de dahil olmak üzere B2B yazılımı, bilgi ve medya şirketleri için özel olarak dağıtılan ürün ve hizmetler için bu yıl her iki değerlendirme turunda da en yüksek puanı alan ürüne 43 ödül verildi.

Ödüller hakkında daha fazla bilgi için: siia.net/CODiE.

Kazanan ürünlerle ilgili detayları https://www.siia.net/codie/2020-Winners adresinde bulabilirsiniz.

SIIA CODiE ™ Ödülleri Hakkında

SIIA CODiE Ödülleri, iş ve eğitim teknolojisinin en iyi ürün ve hizmetlerini sergileyen hakemli tek programdır. 1986’dan beri, mükemmellik elde etmek için binlerce ürün, hizmet ve çözüm tanınmıştır. Daha fazla bilgi için siia.net/CODiE adresini ziyaret edin.

ProcessMaker Hakkında

ProcessMaker düşük kodlu BPM ve iş akışı yazılımıdır. ProcessMaker, iş analistlerinin insanları ve mevcut şirket sistemlerini birbirine bağlayan karmaşık iş süreçlerini otomatikleştirmek için BT ile işbirliği yapmasını kolaylaştırır. Merkezi ABD’nin Kuzey Karolina eyaletindeki Durham şehrinde bulunan ProcessMaker’ın beş kıtada 35 ülkeye yayılmış bir ortak ağı vardır. Birçok Fortune 100 şirketi de dahil olmak üzere yüzlerce ticari müşteri, temel iş süreçlerini dijital olarak dönüştürmek için daha hızlı karar verme, daha iyi uyum ve daha iyi performans sağlayarak ProcessMaker’a güveniyor.

About the author

BPM Nedir

BPM Nedir Bloger

View all posts

Leave a Reply