ProcessMaker 4, Süreç Yönetimi, iş süreçleri yönetimi, süreç optimizasyonu
What is business process improvement and why is it important? ProcessMaker 4, Süreç Yönetimi, iş süreçleri yönetimi, süreç optimizasyonu

ProcessMaker 4: Gelecek Odaklı şirketler için bir iBPM Platformu

Açıklamaya göre ProcessMaker platformunun bir sonraki büyük gelişimini sunmak için çok çalışıldı. İşletmeye yönelik yeni nesil akıllı iş süreci yönetimi yazılımı (iBPM) platformunu kullanıma sunan ProcessMaker, Ocak 2020’de ProcessMaker 4’ün lansmanını duyurmaktan gurur duyduğunu ifade etti.

Peki ProcessMaker nedir?
ProcessMaker düşük kodlu, akıllı bir iş süreci yönetimidir yani BPM platformudur. Dijital dönüşüme ulaşmak ve bunun ötesinde kalmak isteyen işletmeler için üretildi. ProcessMaker, rekabeti geride bırakacak ve inovasyon için motor haline gelecek güçlü, geleceğe yönelik organizasyonlar oluşturmak için insanları, süreçleri ve sistemleri düzenlemektedir.

En son sürümü, iş kullanıcılarını ve geliştiricileri, her işi başarı için dijital olarak dönüştürmek için en yeni iş akışı otomasyon araçlarını kullanma konusunda güçlendiriyor. ProcessMaker 4, popüler BPM ve iş akışı özelliklerine dayanıyor ve şimdiye kadarki en güçlü platformda yeni işlevler sunuyor.

Yeni özelliklerin bazıları ise şunlar:

BPMN 2.0 Uyumlu Proses Modelleyici
BPMN 2.0 işlem öğelerini kullanarak herhangi bir sektördeki iş akışlarını tasarlayın ve otomatikleştirin. Bunlar, istekleri artırmak, karmaşık iş kurallarına uymak ve harici yazılımı entegre etmek için kolayca yapılandırılabilir. İşletmenizin iyi yağlanmış bir makineye dönüşmesini izleyin.

Ekran Oluşturucu
Kurumsal kullanıcılar, kodları uzmanlara bırakarak, birkaç dakika içinde herhangi bir form oluşturmak için sezgisel kontrollerimizi kullanarak dijital formlar tasarlayabilir. Geliştiriciler, karmaşık hesaplamaları, veri doğrulamalarını ve benzersiz tasarımı dahil etmek için formlara kod katmanları ekleyebilir, geçmişte manuel veri girişi ve insan hatası koyarlar.

İzlenebilir İstekler
ProcessMaker 4, isteklerinizi gelen kutunuza bakmak kadar basit hale getirir. Şu anda bir istek üzerinde kimin çalıştığını, isteğinizin durumunu ve isteğinizin iş akışının nerede olduğunu öğrenin. Gerçek zamanlı olarak isteklerinize uyun.

İşaretle ve tıkla SLA Yönetimi
Yöneticiler ve C-Suite, herhangi bir istek verisini otomatik olarak izlemek ve belirli zaman aralıklarında değişikliklerle ilgili otomatik bildirimler göndermek için özelleştirilmiş raporlar oluşturabilir. Bu, SLA’ların bakımını ve herhangi bir departmanın ilerlemesini takip etmeyi kolaylaştırır. Artık hem iş akışlarını hem de insanları daha verimli bir şekilde yönetmek için acil görevlerin üstesinden gelebilirsiniz.

Kendi şirketiniz için bu yeni ürün teklifi hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? 24 Ocak 2020, 12: 00’da (EST) gelecek web seminerimize kaydolun. Bu web semineri, ProcessMaker 4 ile neler bekleyebileceğini ele alıyor ve yeni teklifle ilgili sık sorulan bazı SSS’lere cevap verecek.

ProcessMaker BPM Şirketi Hakkında

ProcessMaker düşük kodlu bir iş süreci yönetimi ve iş akışı yazılımıdır. ProcessMaker, iş analistlerinin insanları ve mevcut şirket sistemlerini birbirine bağlayan karmaşık iş süreçlerini otomatikleştirmek için BT ile işbirliği yapmasını kolaylaştırır. Merkezi ABD’nin Kuzey Karolina eyaletindeki Durham şehrinde bulunan ProcessMaker’ın beş kıtada 35 ülkeye yayılmış bir ortak ağı vardır. Birçok Fortune 100 şirketi de dahil olmak üzere yüzlerce ticari müşteri, daha hızlı karar alma, daha iyi uyum ve daha iyi performans sağlayarak temel iş süreçlerini dijital olarak dönüştürmek için ProcessMaker’a güveniyor.

About the author

BPM Nedir

BPM Nedir Bloger

View all posts

Leave a Reply