P2 Energy ProcessMaker BPM Nedir Kullanıyor!

Sorun Nedir?
P2 Enerji önceden iş akışlarını belirli bir uygulamada barındırıyordu. Bu, çeşitli sistemlerden bilgi toplama gereksiniminin artması ve daha sonra iş akışlarını yürütmek için bu bilgilerden yararlanılması nedeniyle birçok sorun yaratmıştır. P2 Energy’nin müşteri tabanı büyüdükçe, müşteriler personele aşina ancak bakımı pahalı platformlar yönetti. Nedeniyle
Bu platformların birçoğu, her müşterinin ihtiyaçlarını karşılamak için gereken işlevselliğe sahip değildir.

P2 Energy’nin teknoloji yığını 100’den fazla farklı yazılım çözümü içeriyordu ve mevcut sistemleri tamamlamak için bir iş akışı çözümü gerekiyordu. Kira onay süreci diğer süreçlerle bağlantılı değildi ve üretim hacimleri için entegrasyon genellikle harici yazılıma gitti. Buna ek olarak, P2 Energy’nin jeolojik teklifleri geleneksel muhasebe paketlerinin bir parçası değildi. Kolayca entegre edilebilen ve beyaz etiketlenebilen bir iş akışı yazılım çözümüne sahip olmak, müşteri taleplerini aşarken eyalet ve federal düzenlemeleri karşılamak için çok önemliydi.

Çözüm Nedir?

P2 müşterileri, maliyetleri düşürmek ve daha verimli iş akışlarını benimsemek için tekrarlanan görevleri azaltmanın veya ortadan kaldırmanın yollarını keşfetmeye başladı ve sonunda ProcessMaker platformunu bir çözüm olarak OEM çözümü olarak benimsedi. Çözelti, P2 Workflow olarak markalandı. ProcessMaker, işletme genelinde müşteri gereksinimlerini çözmek için birkaç sistemi tek bir platforma bağlayabildi ve petrol ve gaz şirketlerinin müşteri tabanları için ihtiyaç duydukları kişiye özel, özelleştirilebilir çözümler sağladı. P2 Enerji, müşterilerine çözüm sunmak için ProcessMaker platformundaki çalışanlarını da eğitecekti
olabildiğince çabuk.

Yaratılan Değer Nedir?

Günümüzde P2 Workflow – ProcessMaker tarafından desteklenmektedir – iş gereksinimlerini çözmek için müşterilerinin işletmeleri arasında veri aramak, işlemek ve dağıtmak için eski ortamının üstünü katmanlaştırır. P2, P2 İş Akışı’nı müşterilerinin işletmelerinden veri çağıracak şekilde başarılı bir şekilde yapılandırdı; bu da arazi yönetiminden jeo-uzamsal verilere, petrol ve doğal gaz, muhasebe ve daha fazlasına kadar çeşitli çözümler oluşturmak için bilgileri birbirine bağladı.

P2’nin İş Akışı çözümü, değeri genişletmek için çok çeşitli farklı nokta çözümlerini ve eski sistemleri birleştirir. Petrol ve gaz sektörüne ortak iş akışlarını önceden paketleyerek, P2 Enerji “kutudan çıktığı gibi” hızla özelleştirerek uygulama zamanından tasarruf sağlar. Sonuç olarak operasyonel görünürlük artırılır ve tekrarlanan manuel görevler artık otomatikleştirilir, böylece süreçte zaman, para ve değerli kaynaklar tasarrufu sağlanır.

Her bir entegrasyonun belirli müşteri gereksinimleri, hatta etki alanı, departman veya şirketler arası düzeylerde üçüncü taraf sistemler aracılığıyla ek değer elde edilir. Bu bağlanabilirlik düzeyinin yukarıdan aşağıya kurumsal performansın önemli bir itici gücü olduğu bilinmektedir. P2 Workflow ayrıca sistem yükseltmeleri ve petrol ve gaz müşterileri için gelecekteki teknolojik değişiklikler için son derece etkili bir BT risk yönetimi çözümü oluşturmak için iş akışı eşlemesini kullandı.

P2’nin, ProcessMaker’ın akıllı platformuyla birlikte petrol ve gaz endüstrisinin teknik zorluklarını ele alma konusunda eşsiz uzmanlığı ve liderliği, modern enerji endüstrisinin benzersiz iş gereksinimlerini karşılamak için tasarlanmış kapsamlı ve entegre bir çözüm yarattı.

Firma: P2 Enerji
Sektör: Enerji

Vurgulanan İşlemler

Pazarlama Seçim Değişikliği
Yeni Yetki Bildirimleri
Yeni Ürün Bildirimleri
Yeni Sondaj Bildirimleri
Gelir Kapanış Belgeleri
Sahip İlişkileri
İlk Üretim Bildirimi
DO Durumu
Ödeme
Delinecek Şey
Başlık Tamamlandı
Mülkiyet Değişikliği
Kuyu Durum Değişikliği
Reg İletişim
Sigara Onayı
AFE Balonculuğu
Dönüm Değişimi
İş ortakları
Muhasebe için Kira Kira Ödeme Bildirimi
Yeni TMP’ler
Yeni APC’ler

“Her işletme bir dizi iş akışıdır.”
Tim Wadle,
P2 Eneji Ürün Yönetimi Başkan Yardımcısı

About the author

BPM Nedir

BPM Nedir Bloger

View all posts

Leave a Reply