Süreç Optimizasyonu Stratejinizi Güçlendirecek 3 ProcessMaker Özelliği
Süreç Optimizasyonu Stratejinizi Güçlendirecek 3 ProcessMaker Özelliği

IT’yi kuruluşunuzun operasyonel iş akışlarının bir parçası haline getirin

Donanımı izleme ve bakımını yapma, veritabanları ve yazılım geliştirme, ağları yönetme ve verileri denetleme dahil olmak üzere karmaşık görevleri verimli bir şekilde yönetmek için BT iş akışınızı ProcessMaker BPM ile güçlendirin.

BT Operasyonlarını Kolaylaştırın

ProcessMaker, şirketin iş süreçlerini desteklemek için BT işlemlerini kolaylaştırmanıza ve iş akışı uygulamalarını kolayca oluşturmanıza yardımcı olur.

Özel Çözümler Oluşturun

ProcessMaker, yeni uygulamaları işlemesi ve farklı departmanların ihtiyaçlarına göre BT altyapınızın özelleştirilmesini sağlaması için BT’yi güçlendirir.

Temel BT’ye odaklanın

BT departmanınızın küçük BT sorunlarını gidermek için daha az zaman harcamasını ve bunun yerine daha büyük kapsam ve ölçekte BT temel sorunlarına odaklanmasını sağlayın.

Daha Fazla Değer Sunun

Kurumsal otomasyon çözümlerini hızlı ve kolay bir şekilde devreye alarak hemen hemen her işletme grubuna hızla değer sağlayın.

Düşük Kodlu BT İş Akışı

Platformumuz, BT departmanlarının pahalı geliştirme kaynakları olmadan iş akışlarını tasarlamasına ve dağıtmasına olanak tanıyan güçlü ancak kullanımı kolay bir sürükle ve bırak deneyimi sunar.

Uyum Yönetimi

ProcessMaker, çözümleri doğru ve güvenli bir şekilde geliştirmek ve ölçeklendirmek için eğitim ve sertifikalar ve gerekli kaynaklarla BT’ye gönül rahatlığı sağlar.

About the author

BPM Nedir

BPM Nedir Bloger

View all posts