İnsanlar Neden İş Akışı Yazılımına İhtiyaç Duyar?

İnsanlar kara ve demir hata yapma eğilimi vardır. Anılarımız, araba anahtarlarımızın nerede olduğunu hatırlayacak kadar güvenilir değil. Sadece gürültü haline gelmeden önce bu kadar çok bilgiyi tüketebiliriz. Şimdi bu sorunu daha büyük bir ölçekte hayal edin – mesela işyerinde. Bir işletme sahibi olarak, epeyce insana bağlısınız. Bu, onları ne kadar severseniz sevin, her gün hatalar yapıldığı anlamına gelir. 

İş akışı yazılımıyla tanışın .

İş akışı yazılımı yalnızca sıradan, manuel görevleri tamamlarken ortaya çıkan insan hatasını önemli ölçüde azaltmakla kalmaz , aynı zamanda günlük iş süreçlerini otomatik hale getirir, böylece ekibiniz çok sayıda tekrar eden görev yapmak zorunda kalmaz. İş akışı yazılımının arkasındaki sihir tam olarak nasıl çalışıyor?

Kısacası, iş akışı yazılımı, iş yükünüzü büyük ölçüde azaltmak için sistemlerin birbirleriyle iletişim kurmasını sağlar. Ayrıca, insan faaliyetlerini koordine ederken birden çok sistem arasında görevleri düzenler . Sonuç olarak, ekibinizin rutin süreçleri kontrol altında tutmak için zihinsel alan ayırması gerekmez. Çoğu iş süreci hem insanları hem de sistemleri içerir. Bu nedenle, iş akışı yazılımı, bu ilişkinin dijital olarak mümkün olduğu kadar verimli çalışmasını amaçlamaktadır.

Sonuç?

Verimliliği büyük ölçüde artırdı ve hatalar, hatalar ve insanlar ve yazılım tarafından kaçırılan fırsatlar büyük ölçüde azaltıldı. Sonuçta, bu, operasyonel verimliliğinizdeki dönüşüm nedeniyle alt satırınıza katma değer anlamına gelir. İş akışı yazılımı, ekibinizin maksimum verimlilikle çalışabilmesi için hem insanlarda hem de yazılımda en iyisini ortaya çıkarır.

Peki nereden başlıyorsunuz? İşte 2019’un en popüler iş akışı yazılımı araçlarından bazıları. Çoğunun ücretsiz denemeleri var. Zevk almak.

About the author

BPM Nedir

BPM Nedir Bloger

View all posts