G2, En iyi Yazılım Şirketleri 2020'yi Ortaya Çıkardı: ProcessMaker Listede
G2, En iyi Yazılım Şirketleri 2020'yi Ortaya Çıkardı: ProcessMaker Listede

G2, 2020’nin En iyi Yazılım Şirketlerini açıkladı: ProcessMaker Listede

En büyük yazılım pazarı ve inceleme platformu olan G2, yıllık En iyi Yazılım Ödüllerinin 2020 kazananlarını açıkladı. İş süreci yönetimi çözümleri sunan bir yazılım şirketi olan ProcessMaker, proje yönetimi listesi için en iyi ürünlere 34 yer verdi.

Teknoloji şirketleri için Halkın Seçimi Ödülleri’ne benzer şekilde, G2’nin En iyi Yazılım Ödülleri, gerçek kullanıcıların gerçek zamanlı güncel incelemelerine dayanarak dünyanın en iyi yazılım şirketlerini ve ürünlerini sıralar.

Listedeki teknoloji şirketleri, binlerce doğrulanmış inceleme olmasa bile yüzlerce temelde taahhütlerini ve değerlerini kanıtladılar. G2’deki 57.844’ün üzerinde yazılım şirketi ile ProcessMaker, proje yönetim listesinde tanınmaktan onur duyuyor, bu da sadece kullanıcılarının onaylanmasıyla kazanılabilecek bir başarı.

G2, 1 milyondan fazla özgün, doğrulanmış müşteri incelemesinden elde edilen verilere dayanarak proje yönetimi için en iyi ürünleri yarattı. Bu incelemeler 1 Ocak 2019 – 3 Mart 2020 arasında yazılmış ve yayınlanmıştır. Bu incelemeler – her biri meşruiyeti sağlamak için gerçek bir kişi tarafından incelenmiştir – 77.381 yazılım ürününe yayılmıştır.

Bu, ProcessMaker’ın G2’nin En İyi Yazılım listelerinden birinde ilk kez yer aldı.

G2 CEO’su Godard Abel, “Bu, birkaç halkın görüşlerine dayanan öznel bir liste değil” diyor. “En yüksek trafik ve katılım, en geniş ürün ve hizmet seçimi ve en yüksek kalitede verilerle G2, hangi ürünlerin ve şirketlerin listeye girdiğini belirlemek için 4 milyondan fazla veri noktasını analiz ediyor.”

ProcessMaker, yeni nesil Düşük Kod İş Süreçleri Yönetimi çözümü sayesinde listede yerini aldı. ProcessMaker çözümü, kuruluşlar insanları ve verileri içeren karmaşık iş süreçlerini otomatikleştirmek ve dijitalleştirmek için artan bir baskı altında olduğu için dünya çapında giderek daha fazla şirket tarafından benimseniyor.

ProcessMaker CEO’su Brian Reale, “G2 tarafından en iyi yazılım listesini yapmaktan büyük onur duyuyoruz ve küresel ekibimizin ProcessMaker platformunu sürekli olarak geliştirmeye verdiği sıkı çalışma, bağlılık ve yeniliğin bir yansıması” dedi.

Daha fazla bilgi için lütfen matt.mcclintock@processmaker.com adresinden Matthieu McClintock ile iletişime geçin.

Kriterler: Kazananlar, 1 Ocak – 31 Aralık 2019 tarihleri ​​arasında G2Crowd.com’da kalan incelemelere göre belirlendi. Tüm puanlar, burada ayrıntılı olarak açıklanan Memnuniyet ve Pazar Varlığı dahil G2 algoritmaları kullanılarak hesaplandı. Metodoloji hakkında daha fazla bilgi talep üzerine temin edilebilir.

G2 Crowd Hakkında

Dünyanın önde gelen iş çözümü inceleme platformu G2, daha iyi satın alma kararları almak için 1.000.000’dan fazla kullanıcı incelemesinden yararlanır. İş dünyası profesyonelleri, alıcılar, yatırımcılar ve analistler bu siteyi emsal incelemelerine ve sentezlenen sosyal verilere dayanarak en iyi yazılım ve hizmetleri karşılaştırmak ve seçmek için kullanırlar. Her ay, benzersiz bilgiler edinmek için G2’nin sitesini dört milyondan fazla kişi ziyaret ediyor.

ProcessMaker Hakkında

ProcessMaker düşük kodlu BPM ve iş akışı yazılımıdır. ProcessMaker, iş analistlerinin insanları ve mevcut şirket sistemlerini birbirine bağlayan karmaşık iş süreçlerini otomatikleştirmek için BT ile işbirliği yapmasını kolaylaştırır. Merkezi ABD’nin Kuzey Karolina eyaletindeki Durham şehrinde bulunan ProcessMaker’ın beş kıtada 35 ülkeye yayılmış bir ortak ağı vardır. Birçok Fortune 100 şirketi de dahil olmak üzere yüzlerce ticari müşteri, temel iş süreçlerini dijital olarak dönüştürmek için daha hızlı karar verme, daha iyi uyum ve daha iyi performans sağlayarak ProcessMaker’a güveniyor.

About the author

BPM Nedir

BPM Nedir Bloger

View all posts

Leave a Reply