BPM Yazılım Teknolojisini Kullanmanın Faydaları

Bu yazımız ise BPM Yazılım Teknolojisi‘ni Kullanmanın Faydaları hakkında olacaktır. Tüm işletmeler ve aslında her organizasyonun bir değer zinciri vardır. Bir değer zinciri, iş süreçlerinin toplamıdır. İşimiz konusunda bize yardımcı olması için yazılım teknolojisi eserleri satın alıyor ya da inşa ediyoruz çünkü bu günümüzde yazılım teknolojisi olmadan çalışmak mümkün değildir.

Bu yazıda da belirttiğimiz gibi, BPM yazılım teknolojisi iş ve organizasyonun gereksinimlerine eşsiz bir şekilde uygundur. BPM Yazılım Teknolojisini Kullanmanın Faydaları, temel teknik ve işletme faydaları şunlardır:

  1. İŞ ZENGİNLERİNİN DOĞRUDAN ÇEVİRİ – Yönetimle doğrudan ilgilenilen kavramlar, fikirlerin araçlara doğrudan çevrilmesini sağlayan BPM yazılım teknolojisine birinci sınıf veya yerleşiktir.
  2. MODELLEME İLE UYUŞMAZLIK KARŞILAŞTIRILMASI – Çeviklik karmaşıklıkla imkansızdır. İş dostu model tabanlı teknoloji, artan teknik ve ticari karmaşıklığın panzehiridir.
  3. FAYDALI ARAÇLARIN DOĞRUDAN ÜRETİMİ – BPM yazılım teknolojisini kullanmanın doğrudan çıktıları kullanışlı iş araçlarıdır.
  4. BORSUNUN ÖTESİNE GİTMEK HORIZON – Yaygın olarak kullanılan piyasa veya açık kaynaklı yazılım, emtia piyasasının konumlandırılmasını tanımlar; BPM yazılım teknolojisi benzersiz bir pazar varlığı ekonomik hale getirir.

 

işaretçiSonraki Dizinde – Kağıt II, BPM’nin Minimum Olabilir Tanımı: Bölüm 1, Mutfak Evyesi, Tüm BPM ile İlgili Otomasyon Teknolojisi . BPM yazılım teknolojisi ekosisteminin tüm güçlü bileşenlerini eşleştirelim.

BPM yazılım teknolojisi, aksi takdirde satın alınamayan veya inşa edilemeyen bir şey yapmaz. Ancak, BPM’ye dahil edilen birinci sınıf kavramların doğası nedeniyle, BPM yazılım teknolojisi ile otomasyon teknolojisi eserleri oluşturmak çok daha az pahalı, daha hızlı olmalı ve aksi halde olduğundan çok daha fazla esneklik kazandırıyor.

Kağıt Yol Haritası

Seri içerisinde dört gazete  bulunmaktadır: BPM Teknolojisini Devrim Öncesi Etkinleştirici Olarak Keşfedin :

  1. “İlk Neden BPM Eşsiz ve Önemli ” yazısı, BPM yazılım teknolojisinin heyecan verici konusunu ve bugünkü BPM’nin neden işle alakalı olduğunu ortaya koyuyor. İş, süreç ve modelleme BPM yazılımında dahili olarak ortaya çıkar ve yeni iş yeteneklerinin hızlı bir şekilde oluşturulmasını sağlar. Beş bölüm halinde yayınlandı.
  2. İkinci Kağıda, ” BPM’nin Minimum Varlığı Tanımı “, tüm BPM ekosistemini tanıtıyor, ancak daha sonra Minimum Vasat Tanım’da sıfırlar. Zaman Tanıtım ve BPM yazılım teknolojisi kabul kolaylaştırılır  çekirdek bpm benzersiz değeri açıktırBir bölüm yayınlandı .
  3. Üçüncü Metin , ” Bir BPM Öncüsü Olmanın Zorlukları “,  bir BPM programının başarıya dönük teknik anahtarlarını vurgular  . BPM yazılım teknolojisi olgun değildir ve “sonuçlar farklı olabilir”. Bununla birlikte, BPM programınız için “sonuç konisini” daraltmanın yolları vardır.
  4. Dördüncü Kağıt, “ evlat edinme Süreci & BPM Kurumsallaşma ”, BPM yazılımı teknoloji benimsenmesi, mevcut teknoloji ızgara kilidi ötesinde teknoloji hakkında daha az ve bir süreci hızlandırmak nasıl kapsar  topluluğu hakkında daha fazla .
John Morris
Yazar: John Morris
John Morris, IDC, DEC, Oracle, Intalio ve Bosch gibi şirketleri temsil eden, iş hizmetleri, finans hizmetleri, imalat, saha servisi, tedarik zinciri ve CRM ve B2B pazarlamacılığı konularında deneyim sahibi bir iş geliştirme ve satış uzmanıdır. John, özellikle iş semantiği ve BPM süreç teknolojisinin gücünden yararlanarak, sorunların giderilmesinde organizasyonlara başarılı bir şekilde yardımcı olmaya hazırlanıyor. Ve “Kanallar için parlak bir gelecek var çünkü bu, güvenilir alan bilgisinin bulunduğu yer.”

About the author

BPM Nedir

View all posts

Leave a Reply