Bir BPM Öncüsü Olmanın Zorlukları: Bölüm 1 – İş Yapabilme Özelliklerinin Otomasyon Artefakt Üretimi

BPM yazılım teknolojisi tüm teknolojilere benzer.

Teknoloji, çalışmalarımızda bize yardımcı olmak için kullandığımız eserler veya araç setine verilen şemsiye terimdir. Böylece teknoloji, insanoğlunun veya insan beyninin “kuvvet çarpanı” demektir.

Benzersiz şekilde BPM teknolojisi gibi model odaklı bir teknolojide, biz bu iş otomasyonu eserlerini kendimiz üretiyoruz. Aslında, BPM teknolojisi, iş süreci eserlerinin imalatı için bir artefakt sistemi! Bu iki aşamalı BPM imkânı hem güç kaynağı hem de BPM teknolojisi ile ilgili bazı zorlukların kaynağıdır.

BPM yazılım teknolojisi ile yaptığımız eserler, daha fazla iş süreci işi almamıza yardımcı olur. Özellikle, bir iş BPM programı bağlamında, BPM yazılım teknolojisini “süreç işi modelleri oluşturma ve geliştirme” desteğiyle kullanırız.

Teknolojinin üretilmesi üzerine yapılan bu tartışma, bugüne kadar BT’nin çalışması ya da BT sağlayıcılarının çalışması ile ilgili olanı vurgulamaktadır. BPM fikri, iş adamlarının “daha fazla süreç otomasyon objesini daha hızlı üretmeleri” ile ilgilenmeleri içindir. Bunun nasıl yapıldığını görelim.

BPM Otomasyonu Artefakt Yaşam Döngüsü

BPM Otomasyonu Artefakt Yaşam Döngüsü

BPM Otomasyon Artefact Yaşam Döngüsü diyagramı yeni süreç otomasyonu eserlerin imalat çalışmalarını gösterir. Oldukça basit görünüyor. İşlemi modelliyoruz. Ardından kullanışlı süreci eser yaparız. Bir süreç otomasyonu eseri, günlük işlerde kullanıma hazır sonuçtur. Ve büyük olasılıkla zamanla süreci iyileştirmeye devam edeceğiz.

Bu basit gibi görünüyor , ancak aşağıda gördüğümüz gibi zorluklar var . Bir yandan, BPM iş otomasyon teknolojisi son derece güçlüdür. Ancak öte yandan ” gerçeklik zengin “. Henüz herhangi bir mantıklı iş süreci kalıplarını yakalamak ve bunları kullanılabilir otomasyon eserlerine dönüştürmelerini sağlayan aşamadayız.

Yakındayız! Hatta en yaygın iş süreci çalışma modellerinin BPM artefaktlarına hızlı ve kolay bir şekilde dönüştürülebileceğini söyleyebiliriz . Ancak, kurumsal, devlet ve kar amacı gütmeyen iş değer zincirleri giderek sofistike hale geldiğinde , otomasyona ihtiyaç duyan giderek daha karmaşık iş süreçleri görüyoruz. Özellikle dış kaynak kullanımı ile uygulama sistemleri ayrıştırma ve Things Business modellerinin İnternet’i, güvenlik duvarı bağımlılıkları ve karmaşık ilişkiler süreç modellerinde daha da karmaşık bir baskı oluşturmaktadır.

Bu işin giderek daha güçlü işlem teknolojisi talebi göz önüne alındığında, otomasyon yapay nesne üretim ömrünün aşamalarını inceleyelim . Esnaf yapım döngüsünün başlangıcını ve bitimini hızlı bir şekilde inceleyerek başlayacağız. Sonra döngünün ortasına derinlemesine bir atlama yapacağız. Hem meydan okumayı hem de fırsatları karşılayacağımız döngünün ortasındadır.

Hayal kurma 1 Yeni İş Yapma Becerileri için Bütün Yol 4

İşyeri işi işle başlar! Bu açık görünebilir, ancak BPM teknolojisinin tüm amacının yöneticileri güçlendirmek olduğunu doğrulamak önemlidir. Ve bu yetkilendirme düşünceleri iş yeteneklerine dönüştürmekle ilgilidir. Dolayısıyla, herhangi bir otomasyon eseri yaşam döngüsünün başlangıcı düşünce ve tartışmadır . Bir sonraki bölümde tartışacağımız süreç modellemesinin temelini oluşturan düşünce ve tartışma budur.

Herhangi bir yeni yazılım gibi, sen isteyeceksiniz “neredeyse” – çünkü Sonunda, tüm modelleme sonra ve yeni iş süreci otomasyonu eserlerin dağıtma sonra, gitmeye hazır sayılırsınız senin cephe personeli ve yöneticileri hazır olmasını sağlamak , Ve yeni süreci başarılı bir şekilde kullanabileceklerini söyledi.

Muhtemelen, işleminizin iş yapma biçimini değiştirdiği; Bu durumda, sorunsuz bir geçiş sağlamak isteyeceksiniz. Yani, eğitim ve destek günün emirleri. Bu boşluk “C”Cı-Ok

Yeni iş süreçiniz hakkında geri bildirim alma fırsınız varsa, gelişen ve yeni işleminizi ilk günden itibaren geliştirebilirsiniz . İş süreçlerinizi sürekli olarak geliştirebilmenin ancak BPM yazılım teknolojisi ile mümkün olduğunu unutmayın. Süreç modellerine dayanan yeni bir süreç dağıttığınız için, gerçekten değişiklikler yapabilir ve saatlerce veya gün içinde konuşlandırabilirsiniz.

Bu, yeni proses üretim sürecinin başlangıcı ve bitişi. Şimdi, şimdi “ortada” olanlara bakalım.

işaretçiSonraki Serisi kadar – Kağıt III, Bölüm 2, Yönetim İş: Modelleme Süreçleri: : Modelleme çalışmaları çok olduğunu! Daha iyi modellemenin sırları nelerdir? Satış broşürlerinde vurgulanmayan modellemenin sınırlamaları nelerdir? .

Kağıt Yol Haritası

Seri içerisinde dört gazete  bulunmaktadır: BPM Teknolojisini Devrim Öncesi Etkinleştirici Olarak Keşfedin :

  1. İlk Kağıt olan ” Neden BPM Eşsiz ve Önemli “, BPM yazılım teknolojisinin heyecan verici konusunu ve bugünkü BPM’nin neden işle alakalı olduğunu ortaya koyuyor. İş, süreç ve modelleme BPM yazılımında dahili olarak ortaya çıkar ve yeni iş yeteneklerinin hızlı bir şekilde oluşturulmasını sağlar. Beş bölüm halinde yayınlandı.
  2. İkinci Kağıda, ” BPM’nin Minimum Varlığı Tanımı “, tüm BPM ekosistemini tanıtıyor, ancak daha sonra Minimum Vasat Tanım’da sıfırlar. Zaman Tanıtım ve BPM yazılım teknolojisi kabul kolaylaştırılır  çekirdek bpm benzersiz değeri açıktırİki bölüm halinde yayınlandı .
  3. Bu üçüncü Kağıt, ” Bir BPM Öncüsü Olmanın Önündeki Zorluklar “,  bir BPM programının başarı teknik anahtarlarını vurgular  . BPM yazılım teknolojisi olgun değildir ve “sonuçlar farklı olabilir”. Bununla birlikte, BPM programınız için “sonuç konisini” daraltmanın yolları vardır.
  4. Dördüncü Kağıt, “ evlat edinme Süreci & BPM Kurumsallaşma ”, BPM yazılımı teknoloji benimsenmesi, mevcut teknoloji ızgara kilidi ötesinde teknoloji hakkında daha az ve bir süreci hızlandırmak nasıl kapsar  topluluğu hakkında daha fazla .
John Morris
Yazar: John Morris
John Morris, IDC, DEC, Oracle, Intalio ve Bosch gibi şirketleri temsil eden, iş hizmetleri, finans hizmetleri, imalat, saha servisi, tedarik zinciri ve CRM ve B2B pazarlamacılığı konularında deneyim sahibi bir iş geliştirme ve satış uzmanıdır. John, özellikle iş semantiği ve BPM süreç teknolojisinin gücünden yararlanarak, sorunların giderilmesinde organizasyonlara başarılı bir şekilde yardımcı olmaya hazırlanıyor. Ve “Kanallar için parlak bir gelecek var çünkü bu, güvenilir alan bilgisinin bulunduğu yer.”

About the author

BPM Nedir

View all posts

Leave a Reply